Deadpool 2 Türkçe Dublaj Full izle

TR Moly ALTYZ Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Deadpool 2 Türkçe Dublaj Full izle
688 izlenme
IMDb: 7.7
Ryan Reynolds önderliğinde sevilen kahraman 2. film ile birlikte 2018 senesinde döndü. 7.7 puanı bulunan film, aslında neden bu kadar sevildiğini kanıtlayan etkenlerden bir tanesi. Filmi sitemizden hd olarak farklı dillerde izleyebilirsiniz. Deadpool 2 izle, Deadpool 2 hd izle, Deadpool 2 full izle, Deadpool 2 tek part izle, Deadpool 2 1080p izle, Deadpool 2 2018 izle, Deadpool 2 sansürsüz izle, Deadpool 2 Türkçe dublaj izle, Deadpool 2 Türkçe altyazı izle. Film konusu: Çok sevdiği kız arkadaşı ile hayatına mutlu bir biçimde devam eden Wade'in düzeni gelecekten gelen Cable yüzünden sarsılır. Cable gelecekte sorun çıkartacak bir çocuğun peşine düşer ve Deadpool ise bunu durdurmak için her şeyi yapacaktır. Ancak bir ekibe ihtiyacı olduğunu düşününce kendine mülakat düzenleyerek süperkahraman yandaşlar arar. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 3 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 3 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusuru örtmeyi marifet edin kendine. İşte o zaman kusursuz olursun. Hz.Mevlana