Deliler Yerli Film Sansürsüz Full İzle

Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Deliler Yerli Film Sansürsüz Full İzle
1.573 izlenme
IMDb: 5.6
Osman Kaya'nın yönetmen koltuğunda oturduğu oyuncu kadrosunda Cem Uçan, Erkan Petekkaya, Nur Fettahoğlu, Yetkin Dikinciler gibi isimlerin yer aldığı film sizi eski dönemin savaşının tam ortasına götürecek. Filmi sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz. Deliler izle, Deliler hd izle, Deliler full izle, Deliler tek part izle, Deliler sansürsüz izle, Deliler bipsiz izle, Deliler 1080p izle, Deliler full hd izle. Film konusu: Fatih Sultan Mehmet'in babası 2. Murat Eflak topraklarını aldığı zaman, Romanya Kralı Osmanlı'ya direnmez. 2. Murat teminat olarak kralın 2 oğlunu alır. Kardeşler çocuklarının Fatih Sultan Mehmet ile birlikte geçirir. Romanya Kralı ve 2. Murat öldükten sonra kardeşlerden Vlad, Eflak'a Voyvoda olarak atanır. Ancak çocukluğundan beri içinde öfke ve şiddet barındıran Vlad, orada aldığı dikteler ile birlikte Fatih Sultan Mehmet'e derinden bir nefret duymaya başlar. Vlad kazığa insanları oturttuğunu kendi ilan edince, olayın sebebini öğrenmek için Fatih Sultan Mehmet adamını gönderir. Ancak Vlad haberciyi de öldürüp kellesini gönderince olayı çözümlemesi için "Deliler" devreye girecektir. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusuru örtmeyi marifet edin kendine. İşte o zaman kusursuz olursun. Hz.Mevlana