Eyyvah Eyvah 2 Sansürsüz Full İzle

Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Eyyvah Eyvah 2 Sansürsüz Full İzle
7.451 izlenme
IMDb: 6.7
Sevilen serinin 2. filmi 2011 senesinde vizyona girdi. Yerli komedi denince akla gelen ilk filmlerden olan serinin ikinci filmini sitemizden full hd olarak sansürsüz izleyebilirsiniz. Eyyvah Eyvah 2 izle, Eyyvah Eyvah 2 sansürsüz izle, Eyyvah Eyvah 2 bipsiz izle, Eyyvah Eyvah 2 full izle, Eyyvah Eyvah 2 hd izle, Eyyvah Eyvah 2 tek part izle, Eyyvah Eyvah 2 1080p izle, Eyyvah Eyvah 2 yerli film izle, Eyyvah Eyvah 2 1080p izle. Film konusu: Hüseyin babasını bulduktan sonra köyüne Firuzan, babası ve Terzisi ile geri dönecektir. Tek hayali Müjgan ile ilişkilerine kaldığı yerden devam etmek olan Hüseyin'i yine komedi tufanı yaşatacak olaylar bekliyordur. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 2 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Kadın kocasını daha az sevmeli, fakat daha çok anlamalı; erkek, karısını daha çok sevmeli, fakat anlamaya çalışmamalıdır. Oscar Wilde