Görülmüştür izle – (2019) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle

Görülmüştür
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Görülmüştür izle – (2019) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle
3.141 izlenme
IMDb: 6.9
İstanbul'un orta yerinde bir cezaevinde infaz koruma memuru olarak görev alan Zakir, mahkumların aldıkları mektupları kontrol etmesiyle görevlidir. Buradaki görevi mahkumlara ait mektupları birer birer okuyup varsa sakıncalı yerleri karalayarak sansürlemek ve mektuplara 'görülmüştür' kaşesi vurmaktır. Zakir'in sıradan bir günü sabah meslektaşları ile birlikte mektup okuyarak, akşamları da yaratıcı yazım dersleri ile geçiyor. Yazma dersindeki bir ödevi için bir mahkumun eşi olan Selma'nın fotoğrafını, gelen mektupların birinden çalacaktır. Selma artık Zakir için bir ilham kaynağından fazlası olarak takıntı haline gelmektedir. Zakir'in hayatı o günden sonra büsbütün değişecektir. Görülmüştür izle, Görülmüştür full izle, Görülmüştür hd izle, Görülmüştür 2019 filmi izle, Görülmüştür yerli film izle, Görülmüştür sansürsüz izle.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 1 Yorum
  • serhat açılMisafir

    hayatımda izlediğim en saçma en anlamsız en berbat film Sonuna kadar izledim belki bi espirisi vermek istediği bir mesaj vardır diye YOK Allah aşkına bu kadar saçma bir filmi çekmenizin amacı neydi filmin konusu ne anlatmak istediği ne Sonu bile yok


    5

    1
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Hayat bir nefestir, aldığın kadar. Hayat bir kafestir, kaldığın kadar. Hayat bir hevestir, daldığın kadar. Hz.Mevlana