Küçük Prens Türkçe Dublaj Full İzle

TR Moly TR UpALTYZ MolyALTYZ UpFRAGMAN
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Küçük Prens Türkçe Dublaj Full İzle
9.353 izlenme
IMDb: 7.7
Küçük Prens Türkçe dublaj full hd izle. ...Pilot küçük prensi tanıyıp sevmesine rağmen biliyordu ki eğer onun gitmesine izin vermezse şu an kaldığı yerden mutsuz olacaktı. Küçük Prens ona gitmeden önce şöyle demişti: “Yıldızlardan birinde ben yaşıyor olacağım… Ben gülüyor olacağım bir tanesinde... Ve geceleyin gökyüzüne baktığında, bütün yıldızlar gülüyor gibi olacak…” eğer bir insana yanınızda mutluluğu veremiyorsanız onun için yapabileceğiniz en güzel şey sizden uçup gitmesine izin vermektir. Çünkü en değerli olan aşk, onun mutluluğunu önde tutmaktır. Küçük Prens'in mutluluğu Pilotun kalmasını istediği yerde değildi, daha uzaklardaydı, başkalarındaydı belki de. Bunu bile bile gitme kal demek sevdiğini hapsetmekten farksızdı. Eğer senin mutluluğun uzaklardaysa Küçük Prens ben o sakladığım yıldıza bakıp, gülüşünü hissedip, seninle birlikte gülümsemeye hazırım. xfactorfilm.com huzurlu ve keyifli seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Bunlara da Bakın
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 9 ay önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 10 ay önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 12 ay önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

İnsanlar seni yanlış anladığında dert etme, duydukları senin sesin fakat aklından geçirdikleri kendi düşünceleridir. Hz.Mevlana