Poyraz Karayel: Küresel Sermaye Sansürsüz Full İzle

Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Poyraz Karayel: Küresel Sermaye Sansürsüz Full İzle
7.920 izlenme
IMDb: 4.5
Çok sevilen Poyraz Karayel dizisinin oyuncularını ve hikayesini barındıran film 2017 senesinde vizyona girmiştir. Aksiyon ve eğlencenin birlikte yaşandığı filmi sitemizden yüksek görüntü kalitesiyle sansürsüz izleyebilirsiniz. Poyraz Karayel: Küresel Sermaye izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye hd izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye full izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye sansürsüz izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye tek part izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye 1080p izle, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye yerli film izle. Film konusu: 2014 senesinde geçen filmde o dönemlerin önemli mafya babalarından Kulaksız Adnan'ın kızı olan Yasemin, kirli işler yapan Makber'in oğlu Semih ile ilişki içerisindedir. Bundan hoşlanmayan Adnan kızını kendi ikna edemeyince onları ayırması için Bahri Umman'dan yardım ister. Bu istek için Bahri, oğlu Sadrettin ve yandaşlarına görev verir. Ekip için heyecanlı bir macera başlamış olur. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

İyi olduğunuz için herkesin size adil davranmasını beklemek, vejetaryan olduğunuz için boğanın saldırmayacağını düşünmeye benzer. Dennis Wholey