Şansımı Seveyim Sansürsüz Full HD izle – Şansımı Seveyim izle

Fragman1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Şansımı Seveyim Sansürsüz Full HD izle – Şansımı Seveyim izle
1.929 izlenme
IMDb: 5.0
Fenomen Cem Gelinoğlu'nun başrolünde yer aldığı Şansımı Seveyim 2017 yerli komedi filmini sitemizden sansürsüz olarak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Şansımı Seveyim izle, Şansımı Seveyim full izle, Şansımı Seveyim sansürsüz izle. Film konusu: Herkes tarafından şanssız olduğu bilinen Sebahattin yaşadıklarının ardından büyüdüğü mahalleye geri döner. Bu dönüş mahalleliyi telaşa sokar. Sebahattin ise yeni tanıştığı Yağmur sayesinde şansının döndüğünü düşünür. Ancak Yağmur, yıllar önce Sebahattin'in ahını aldığı Durmuş'un kardeşidir ve Yağmur abisine kendini affettirmeden Sebahattin ile birlikte olmayacaktır. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Kusur bulmak için bakma birine, bulmak için bakarsan bulursun, kusuru örtmeyi marifet edin kendine. İşte o zaman kusursuz olursun. Hz.Mevlana