Soraya’yı Taşlamak (2008) Türkçe Dublaj HD izle

Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Soraya’yı Taşlamak (2008) Türkçe Dublaj HD izle
360 izlenme
IMDb: 8.0
Gerçek bir hayattan uyarlanan ve etkileyici bir yapım olan film 2008 senesinde vizyona girmiş ve 8.0 puan almayı başarmıştır. Bu duygusal yapımı sitemizden sansürsüz ve hd olarak izleyebilirsiniz. Soraya'yı Taşlamak izle, Soraya'yı Taşlamak full izle, Soraya'yı Taşlamak tek part izle, Soraya'yı Taşlamak hd izle, Soraya'yı Taşlamak Türkçe altyazı izle, Soraya'yı Taşlamak Türkçe dublaj izle, Soraya'yı Taşlamak 1080p izle, Soraya'yı Taşlamak 2008 izle. Film konusu: Sorara köy yerinde suçlu bulunarak taşlanma yöntemi ile öldürülen bir kadındır onun akrabası Zahra ise ölmeden önce Sarara'ya bir söz vermiştir. Zahra bu sözü doğrultusunda gazeteci Freidoune ile tanışır. Zahra'nın amacı köyün acımasız ve karanlık yüzünü herkese göstermek ve hak ettikleri cezayı almalarını sağlamaktır. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 3 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 3 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Ne kadar zengin olsan, ancak yiyebileceğin kadar yersin. Denize testiyi daldırsan, alabileceği kadar su alır, gerisi kalır. Hz.Mevlana