Açlık Oyunları 1080p Full HD İzle

Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Açlık Oyunları 1080p Full HD İzle
1.037 izlenme
IMDb: 7.2
Açlık Oyunları macerası 2012 yılında çıkan ilk filmle birlikte başlıyor. İlk film 7.2 puan almış ve oldukça beğeni toplamıştır. Jeniffer Lawrence ise bu filmle birlikte hayran kitlesini oldukça katlamış ve başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır. Açlık Oyunları izle, Açlık Oyunları hd izle, Açlık Oyunları 1 izle, Açlık Oyunları full izle, Açlık Oyunları 1080p izle, Açlık Oyunları tek part izle, Açlık Oyunları Türkçe dublaj izle, Açlık Oyunları Türkçe altyazı izle. Film konusu: Çok da uzak olmayan bir gelecekte Kuzey Amerika gösterişli hayatını geride bırakmıştır. Kuraklık ve açlık hatta mücadele ülkeye hakimdir. Ülke bir başkent ve 12 mıntıka olmak üzere bölünmüştür. Ülkenin en büyük eğlencesi ve başkentin güç gösterisi ise canlı yayınla tüm ülkenin televizyonlardan izlediği Açlık Oyunları yarışmasıdır. 12 mıntıkadan kura ile çekilen ikişer kişi yarışmaya katılmak zorundadır. Yarışmadan sadece 1 galip çıkar ve geri kalanlar yarışma içerisinde ölür. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 1 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar. Seneca