Ağır Roman Filmi 1080p Full Hd izle

Ağır Roman
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Ağır Roman Filmi 1080p Full Hd izle
17.952 izlenme
IMDb: 7.7
Okan Bayülgen ve Müjde Ar başrollüğündeki Ağır Roman filmi tekrar sizlerle yeniden karşınızda. Ağır Roman filmini 1080p full hd sansürsüz izleyebilirsiniz. Ağır Roman film özeti; Kolera Sokağı diye bir mahallede ilginç olaylar yaşanmaktadır. Arap Sado adlı kabadayı, sokaktaki kabadayılığının ağırlığını ailenin küçük oğlu Salih'e emanet eder. Fakat (Okan Bayülgen) Salih bu görev için daha çok ve acemidir. İstanbul'un arka sokaklarından birinde yaşanan bu karmaşada Salih, (Müjde Ar) Tina'ya aşık olur ve olaylar şimdi başlar. xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • ÖmerMisafir

    Güzeldi, izlenmeli. Filmin draması da komedisi de samimi hissettiriyor. Bunun nedeni çok kaliteli bir gözlemcilik yeteneğine sahip bir yönetmenin yönetmiş olması sanırım.


    0

    6
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

İnsanlar seni yanlış anladığında dert etme, duydukları senin sesin fakat aklından geçirdikleri kendi düşünceleridir. Hz.Mevlana