DUYURU : Değerli ziyaretçilerimiz, kısa bir zamanınızı ayırarak izlediğiniz filmler hakkındaki yorumlarınızı paylaşmanızı önemle rica ederiz. Hergün reklamsız ve en yeni güncel filmleri izlemek için bizlere yorumlarınızla destek çıkabilirsiniz. Xfactorfilm.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.

Daha (2018) Yerli Film Full Hd izle

Moly OdnokUp
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Daha (2018) Yerli Film Full Hd izle
311 izlenme
IMDb: 7.0
Daha 2018 yapımı yerli filmi sitemizden full hd izleyebilirsiniz. Daha izle, Daha full izle, Daha sansürsüz izle. Filmin konusu; Babası Ahad ile birlikte Ege’de küçük bir kıyı kasabasında yaşayan 14 yaşındaki Gaza başarılı bir talebedir ve eğitimini İstanbul’da iyi bir okulda sürdürmek isteyecektir. Fakat sebze meyve taşımacılığı yapan babasının çocuğun geleceğiyle ilgili daha farklı planları olacaktır. Ortadoğu’dan gelen sığınmacıları gizlice Yunanistan’a kaçırma işinde oğlunun kendisine yardım etmesini sağlayacaktır. Despot ve ahlaksız bir insan olan Ahad, sığınmacıları gruplar halinde çok kötü koşullarda bir yeraltı deposunda tutuyor, zamanı gelince de Yunanistan’a gönderecektir. Bu arada Gaza’yı da sığınmacılara nasıl davranması gerektiği konusunda bilinçlendiriyor. Böyle bir ortamda çocuğun masumiyetini koruması pek mümkün olmayacak.xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Soner, 1 gün önce
Çok güzeldi izlemenizi tercih edilecek filim
ufnguyhuıxj, 2 gün önce
çok güzel ve kaliteli:))
Ismet, 3 gün önce
Cok iyi bir film olmuş.

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. Can Yücel