DUYURU : Değerli ziyaretçilerimiz, kısa bir zamanınızı ayırarak izlediğiniz filmler hakkındaki yorumlarınızı paylaşmanızı önemle rica ederiz. Hergün reklamsız ve en yeni güncel filmleri izlemek için bizlere yorumlarınızla destek çıkabilirsiniz. Xfactorfilm.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz.

Dümdüzz Adam izle – Dümdüzz Adam 2018 Yerli Filmi Full Sansürsüz izle

Dümdüzz Adam
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 hafta önce eklendi
Dümdüzz Adam izle – Dümdüzz Adam 2018 Yerli Filmi Full Sansürsüz izle
300 izlenme
IMDb: 5.0
Dümdüzz Adam 2018 yapımı filmi sansürsüz full hd izleyebilirsiniz. Dümdüzz Adam bipsiz izle, Dümdüzz Adam reklamsız izle. Saf ve kendi halinde bir taksi şoförlüğü yapan Ferdi, dedesi Cemşit ile birlikte yaşamaktadır. Cemşit, sadece telefonda mesajlaştığı Tatyana’ya aşık olmaktadır. Tatyana Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için 10 bin Euro isteyince, Cemşit tarlasını satma kararı alacaktır. Ferdi, dedesine Tatyana’nın dolandırıcı olduğunu söylese de onu ikna edemez ve emlakçıya doğru yola çıkarlar. Bu esnada kaza yapar ve Kader isimli bir kadına çarpmaktadır. Genç kadın kaza sonrası hafızasını kaybedecektir. Ferdi, Kader’i nereye götüreceğini bilemez ve onu da arabaya alarak yola devam etmek ister. Ferdi, bir yandan dedesi ile uğraşıp Kader’in hafızasının gelmesi için planlar içine girerken bir yandan da taksiye binen müşterilerle uğraşmaktadır. Ama başındaki sorunlar sadece bunlardan ibaret değildir. Ferdi yol boyunca iki deli, bir soyguncu, mafya, arabada unutulan cüzdan ve daha birçok sıkıntıyla uğraşmak zorunda kalacaktır. Xfactorfilm.com keyifli seyirler diler..
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
ufnguyhuıxj, 3 saat önce
çok güzel ve kaliteli:))
Ismet, 11 saat önce
Cok iyi bir film olmuş.
Onur, 1 gün önce
bu filme böyle türkçe çeviri olmamış

Kadın kocasını daha az sevmeli, fakat daha çok anlamalı; erkek, karısını daha çok sevmeli, fakat anlamaya çalışmamalıdır. Oscar Wilde