Göktaşı izle – Göktaşı (2018) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle

Göktaşı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Göktaşı izle – Göktaşı (2018) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle
15.309 izlenme
IMDb: 2.8
Göktaşı 2018 yapımı Şafak Sezer başrollüğündeki yerli filmi sansürsüz full hd izleyebilirsiniz. Göktaşı izle. Göktaşı full izle. Trakya’da Günebakan köyünde yaşayanların en büyük sorunu kuraklıktır. Kuralıktan kurtulmanın çaresini arayan köy halkı yağmur duasına çıkmaya karar verecektir. Dualar edilir edilmez tüm gözler semaya çevrilir. Herkesin gözü yağacak yağmurdadır. Ama onlar beklediklerinden bambaşka bir şeyle karşılaşırlar. Gökten yağmur yerine göktaşı parçaları düşmektedir. Herkes şok içerisine girer.. Amerikalı, Alman ve Rus ajanlar inceleme yapmak için köye akın etmeye başlar ve incelemek için köylülerden aldıkları göktaşları için ciddi ücret öderler. Köyün muhtarı İsmet bu işten yararlanmaya kararlıdır ve çeşitli kurnazlıklarla halkın sattıklarından bağış toplamaya karar verir. Halk bir yandan ajanlara yüksek fiyatlarla göktaşlarını satmaya çalışırken bir yandan da muhtarın yaptığı kurnazlıklarla uğraşır. Bu sırada muhtarın şarkı olma hayalleri kuran oğlu Bahadır, köye haber yapmaya gelen muhabir Ceylan’a gönlünü kaptırmıştır. Günebakan köylüsü bu güne kadar böyle bir curcuna yaşamamıştır. Xfactorfilm.com keyifli seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yinede yaşarsın. Hz.Mevlana