Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle

Moly Ytube
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle
73.864 izlenme
IMDb: 4.2
Hep Yek serisinin ilk bölümü Hep yek 1 izle, Hep yek full izle, Hep yek sansürsüz izle. Hep yek film özeti; Türkiye'nin en ünlü şehvetli ve şarkı söyleyen abilerinden Cevat adlı şahıs, oğlunu çok seviyor. Uluslararası olarak tanınan manken tutkusuyla yanan sevgisi nedeniyle Camilla'yı kaçırmaya karar vermekte. Mankeni kaçırma operasyonu Cevat adına Ziya Baba tarafından gerçekleştirilir. Ziya, Camilla'yı kaçırır ve Camilla'ya Cevat'a tek bir paketle araç arkasında götürmesini söylüyor. Fakat Şahin, Cevat'a getirdiği paketin içinde ne olduğunu bilmiyor. Şahin paketi İzmir'den İstanbul'a getirirken Gürkan ve Altan adlı iki dengesiz fırlama sorunla karşıdan karşıya geçer ve bu nedenle Cevat'a getireceği paketi kaybeder. Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalır. xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • Haydar Furkan GünalMisafir

    Bak, vallahi yeter. Tamam, film güzel. Hep yek, okeyiz. Güzel. Tamam mı? Güzeel. Ama, Toilet derken neden telefonu kullanıyor? Neden abi neden? Kocaman yönetmensin ya?


    4

    0
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Bazen bir şeye son vermek için istemediğin bir şey yapman gerekir. Never Back Down