Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle

Moly Ytube
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle
36.473 izlenme
IMDb: 4.2
Hep Yek serisinin ilk bölümü Hep yek 1 izle, Hep yek full izle, Hep yek sansürsüz izle. Hep yek film özeti; Türkiye'nin en ünlü şehvetli ve şarkı söyleyen abilerinden Cevat adlı şahıs, oğlunu çok seviyor. Uluslararası olarak tanınan manken tutkusuyla yanan sevgisi nedeniyle Camilla'yı kaçırmaya karar vermekte. Mankeni kaçırma operasyonu Cevat adına Ziya Baba tarafından gerçekleştirilir. Ziya, Camilla'yı kaçırır ve Camilla'ya Cevat'a tek bir paketle araç arkasında götürmesini söylüyor. Fakat Şahin, Cevat'a getirdiği paketin içinde ne olduğunu bilmiyor. Şahin paketi İzmir'den İstanbul'a getirirken Gürkan ve Altan adlı iki dengesiz fırlama sorunla karşıdan karşıya geçer ve bu nedenle Cevat'a getireceği paketi kaybeder. Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalır. xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • Haydar Furkan GünalMisafir

    Bak, vallahi yeter. Tamam, film güzel. Hep yek, okeyiz. Güzel. Tamam mı? Güzeel. Ama, Toilet derken neden telefonu kullanıyor? Neden abi neden? Kocaman yönetmensin ya?


    2

    0
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Dün akıllıydım, dünyayı değiştirmek istedim; Bugün ise bilgeyim, kendimi değiştirdim. Hz.Mevlana