Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle

Moly Ytube
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Hep Yek 1080p Full Hd Sansürsüz izle – Hep Yek 1 izle
16.946 izlenme
IMDb: 4.2
Hep Yek serisinin ilk bölümü Hep yek 1 izle, Hep yek full izle, Hep yek sansürsüz izle. Hep yek film özeti; Türkiye'nin en ünlü şehvetli ve şarkı söyleyen abilerinden Cevat adlı şahıs, oğlunu çok seviyor. Uluslararası olarak tanınan manken tutkusuyla yanan sevgisi nedeniyle Camilla'yı kaçırmaya karar vermekte. Mankeni kaçırma operasyonu Cevat adına Ziya Baba tarafından gerçekleştirilir. Ziya, Camilla'yı kaçırır ve Camilla'ya Cevat'a tek bir paketle araç arkasında götürmesini söylüyor. Fakat Şahin, Cevat'a getirdiği paketin içinde ne olduğunu bilmiyor. Şahin paketi İzmir'den İstanbul'a getirirken Gürkan ve Altan adlı iki dengesiz fırlama sorunla karşıdan karşıya geçer ve bu nedenle Cevat'a getireceği paketi kaybeder. Şahin hayatının en zor 48 saatini yaşamak zorunda kalır. xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • Haydar Furkan GünalMisafir

    Bak, vallahi yeter. Tamam, film güzel. Hep yek, okeyiz. Güzel. Tamam mı? Güzeel. Ama, Toilet derken neden telefonu kullanıyor? Neden abi neden? Kocaman yönetmensin ya?


    1

    0
Film Robotu
Son Yorumlar
eren, 3 gün önce
beğenmedim diye işaret atanlar sadece saçmalamışlar Türk düşmanları sizi
ahmet yesevi, 5 gün önce
o kitap ingilizce değil türkçe türk ruhban öğrencileri için kullanılan türkçe lisan sadece korkma ingilizlerin eline geçmez çin sırları
Eren, 2 hafta önce
Beğendim güzel film

İnsanlar bir kırmızı gül için koşarken, ayaklarının altında ezilen papatyaları görmezler. Anonim