Kon-Tiki 1080p Full Hd izle

Kon-Tiki
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Kon-Tiki 1080p Full Hd izle
6.464 izlenme
IMDb: 7.2
Kon-Tiki filmini sitemizden Türkçe dublaj izle, Kon-Tiki 1080p full hd izle, Kon-Tiki izle, sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için Kon-Tiki filmini altyazılı olarakta ekledik. Filmin özetle konusu; Norveçli bir bilim adamı olan Thor Heyerdahl ve beş arkadaşının 1947'de Güney Amerika'nın batı kıyısından Tahiti'nin doğusundaki adalara yaptıkları yolculukta kullandıkları saldır. Heyerdahl, eski çağlarda Amerika'da yaşayan insanların, okyanusu salla geçerek Polinezya'da koloniler kurmuş olabileceği düşüncesini kanıtlamak istemektedir.. Heyerdahl, arkadaşlarıyla birlikte Callao'da (Peru) yetişen balsa ağacı kütüklerinden yaptığı ve efsanevi İnka tanrısı Kon-Tiki adını verdiği bu salla 4,300 millik yolu 101 günde almayı başardı. Kon-Tiki salı bugün Oslo'da aynı adla anılan müzede sergilenmektedir. xfactorfilm.com Kon Tiki filminde keyifli seyirler diler.
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Sen uzattığın eli tutmayan ele mi dargınsın, yoksa onu tutmayacak birine uzattığın için kendine mi kızgınsın? Hz.Mevlana