Şuursuz Aşk izle – (2019) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle

Şuursuz Aşk
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Şuursuz Aşk izle – (2019) Yerli Filmi Sansürsüz Full Hd izle
60.751 izlenme
IMDb: 7.4
Yusuf doğuştan engelli, siyasetten hiçmi hiç anlamayan, tek sorunu üniversitenin kampüs girişinde simit satıp annesine ekmek götürmektir.. İhtilalin kaos ortamından nasibini alan Yusuf, gözünü açtığında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve hayatı bambaşka bir şekil alacaktır. Yusuf, dönemin akıl ve ruh sağlığı rehabilitasyon merkezine sevk edilecektir. Menekşe ise uzun süredir hastanede ve geçmişinin silinmeyen izleriyle kavgalaşmaktadır. Yusuf, aynı hastanede rehabilite olan Menekşe ile karşılaşır ve her ikisinin de tamamen yabancı olduğu aşk duygusuyla şuursuz bir şekilde tanışarak; yeniden hayata dönerler. Şuursuz Aşk izle, Şuursuz Aşk full izle, Şuursuz Aşk hd izle, Şuursuz Aşk yerli filmi izle, Şuursuz Aşk sansürsüz izle.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 1 Yorum
  • GulayMisafir

    Bu kadar güzel oyunculuklar ve bu kadar güzel olayları anlatan…Herkesin seyretmesi gereken bir film. O kamusal yeknasaklik yıkılmışlik Ah güzel ülkem….


    1

    1
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık. Ahmet Hamdi Tanpınar