The Mortuary Collection – Morg Koleksiyonu (2020) Full izle

The Mortuary Collection
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
The Mortuary Collection – Morg Koleksiyonu (2020) Full izle
1.582 izlenme
IMDb: 6.7
The Mortuary Collection 2020 yapımı filmi full hd Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. The Mortuary Collection izle, The Mortuary Collection full izle, The Mortuary Collection altyazılı izle. The Mortuary Collection filminde dört farklı korku hikayesi canlandırmaktadır. İlk hikayemiz, 1950’li yıllarda geçmektedir. Bir kadın, banyosunda görülen gizemli bir varlıkla mücadele etmektedir. Sonraki hikayede, 1960’li yıllarda başkalarıyla ilişki kurmak için farklı yöntemler deneyen bir gencin öyküsü anlatılmaktadır. Bir sonraki hikaye ise 1970’li yıllarda karısı hakkında zor bir karar alan adamın öyküsü konu alıyor. Ve son hikaye ise 1980’li yıllarda geçerken tüm hikayeleri birleştirmiştir. xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yinede yaşarsın. Hz.Mevlana