The Virtuoso – Virtüöz izle (2021) Türkçe Altyazılı Full Hd izle

The Virtuoso
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
The Virtuoso – Virtüöz izle (2021) Türkçe Altyazılı Full Hd izle
1.601 izlenme
IMDb: 4.8
The Virtuoso Türkçe adı ile (Virtüöz) 2021 yapımı filmi Türkçe altyazılı full hd izleyebilirsiniz. The Virtuoso izle, Virtüöz izle. The Virtuoso, akıl hocasına (Anthony Hopkins) olan borcunu ödemek için yeni bir görev üstlenen profesyonel bir suikastçıya (Anson Mount) odaklanmaktadır. Hedefinin peşine gitmek ve öldürmekle görevlendirilen suikastçıya, diğer görevlerinin aksine bu görevi için fazla istihbarat verilmemesi gerekmektedir. Hedefinin ne ismi ne de fotoğrafı verilecektir, yalnızca saat 5'te küçük bir kasabadaki bir lokantada olacağı bildirilir. Virtüöz, avını bulmak ve görevini tamamlayabilmek için insan avına koyular. Hedefi, lokantadaki herhangi bir müşteri olabilir: Buna lokantanın esrarengiz garsonu (Abbie Cornish) da dahildir. Garson, suikastçının izini sürdüğü av olmasa bile görevi tehdit edebilecek ve adamın hayatını tehlikeye sokabilecek bir dikkat dağınıklığına sebebiyet vermek istiyecektir. Xfactorfilm.com iyi seyirler diler..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 12 ay önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 1 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar. Seneca