Tumbbad – Kötü Mezar Hint Filmi 1080p İzle

Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Tumbbad – Kötü Mezar Hint Filmi 1080p İzle
1.840 izlenme
IMDb: 8.3
Bollywood sinemasından yine oldukça başarılı bir yapım! 8.3 puanıyla başka açıklamaya gerek dahi bırakmayan bu kaliteli yapım 2018 vizyon tarihlidir. Filmi sitemizden full hd olarak kesintisiz bir biçimde izleyebilirsiniz. Kötü Mezar izle, Kötü Mezar hd izle, Kötü Mezar tek part izle, Kötü Mezar 1080p izle, Kötü Mezar Türkçe altyazı izle, Tumbbad izle, Tumbbad hd izle, Tumbbad hint filmi izle, Tumbbad full izle, Tumbbad tek part izle, Tumbbad Türkçe altyazı izle. Film konusu: Tüm evreni yaratan Tanrıça hakkında mitolojik bir hikayeyi izlemeye hazır mısınız? Vinayak ve ailesi 1920'li yıllarda Tumbbad'da yaşamaktadır. Geçim sıkıntısı çeken aile küçük işlerle geçinmektedir fakat ailenin en garip üyesi büyükannedir, büyükanne zincirli bir odada tek başına yaşamaktadır ve yanına sadece kızı girip çıkar. Bir gün Vinayak bu zincirli odaya girince başına unutmak isteyeceği olaylar gelmiştir. Bir yandan da köylüler yaşadıkları evde altınlar olduğuna ve bu altınların da büyükanne tarafından saklandığına inanırlar. Yaşadığı olaydan sonra zorla gönderilen Vinayak yıllar sonra konuşulan altınları almak için Tumbbad'a geri döner. Altınları bulmasının yanı sıra ailesi ilgili de oldukça büyük ve karanlık sırlar öğrenecektir. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 2 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 2 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yinede yaşarsın. Hz.Mevlana