Valhalla (2019) Türkçe Dublaj izle

Valhalla
ALTYZ Moly
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 sene önce eklendi
Valhalla (2019) Türkçe Dublaj izle
16.346 izlenme
IMDb: 5.9
Valhalla (2019) yapımı filmi sitemizden Türkçe dublaj full hd izleyebilirsiniz. Valhalla altyazılı seçenekleride altyazılı olarak izlemek istenler içinde eklenmiştir. Viking kabilesinin cesur ve gözü pek uşakları olan Tjalfe ve Røskva yaşadıkları dünya olan Midgard’dan macera dolu bir serüvene yani Valhalla’ya doğru yola çıkmaktadırlar. Bu yolculukta kendilerine gök gürültüsüne hükmeden Tanrı Thor ile fesatlık Tanrısı olan Loki eşlik edeceklerdir.. Fakat Valhalla’da ki yaşam tehdit altındadır. Dev ve korkunç kurt Fenrir ve tanrıların baş düşmanı olan barbar Jotnar gibi kişiler bu dünyayı korkunç bir sona getirmek üzeredirler. Fenrir’in gelişerek dünyadan büyük olacağı ve dünyayı yemek sureti ile kıyameti yaşatacağı Ragnarok adlı olaya engel olmak adına bu cesur çocuklar ve tanrılar beraber savaşacaklar ve Valhalla’yı kurtarmak için mücadeleye başlayacaklardır. Fantezi ve gerilim konuları yanında macera dolu dakikalar yaşatan Valhalla 2019, Valhalla’da ki büyük mücadeleyi konu alıyor. xfactorfilm.com olarak iyi seyirler dileriz..
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 1 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
DİLARA, 1 sene önce
Başlarken sonu güzel bitecekmiş hissi veren fakat hiçbir sona ulaşmayan vasat bir film olmuş. Duygu ve konu bütünlüğünden kesinlikle yoksun..
Enes, 1 sene önce
Güzel beğendim ama

Spoiler içeren alan

mutlu sonla bitmiyor. bilginize
HARPUTLU, 2 sene önce
MAFYA FİLMİ TADINDA, GÜZELDİ, İZLEMEYE DEĞDİ GİBİ :)

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar. Seneca