Yarına Tek Bilet Yerli Film Sansürsüz HD İzle

Moly Up
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Yarına Tek Bilet Yerli Film Sansürsüz HD İzle
3.116 izlenme
IMDb: 6.0
2020 senesinde vizyona giren yerli filmin oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Dilan Çiçek Deniz, Tevfik Kartal, Fatma Filiz Sencan, Ismail Sen gibi oyuncular yer alıyor. Filmi sitemizden full hd ve sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. Yarına Tek Bilet izle, Yarına Tek Bilet full izle, Yarına Tek Bilet tek part izle, Yarına Tek Bilet sansürsüz izle, Yarına Tek Bilet bipsiz izle, Yarına Tek Bilet 1080p izle, Yarına Tek Bilet 720p izle. Film konusu: Film Ankara'dan İzmir'e yolculuk eden birbirini tanımayan 2 gencin tanışmalarını ele alıyor. Başta birbiri ile anlaşamayan ve çatışma yaşayan genç kadın ve erkek yolculuk ilerledikçe aslında içlerinde geçmişi unutmak istediklerini keşfediyor. xfactorfilm.com iyi seyirler diler.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
Arda, 2 hafta önce
Hani sanat toplum içindi. Bi gösteriyi bile izleyemiyoruz.
Emin, 3 hafta önce
İngilizler tarihi eserlere çok değer verdikleri için :) dünyanın her yerindeki başka milletlere ait tarihi eserleri çalıp londraya getirmişler. Küresel çaptaki en büyük hırsız devlet. British Museum tam anlamıyla suç mahalli.
Alina Theodora Dönmez, 3 hafta önce
Harika ben.aglamaktan için gitti tekrarı bekleriz

Sen uzattığın eli tutmayan ele mi dargınsın, yoksa onu tutmayacak birine uzattığın için kendine mi kızgınsın? Hz.Mevlana